USŁUGI

Serwis i montaż systemów regałowych

Sprawdź

Serwis i montaż systemów regałowych

Zarówno wtedy, gdy mowa o montażu regałów w nowym magazynie, modernizacji tego już istniejącego, jak też o serwisie systemów składowania – niezawodne wsparcie zapewnia Mag Instal Group. W ofercie naszej firmy znajduje się zatem szereg rozwiązań ukierunkowanych na uzyskanie przez klienta maksymalnej efektywności pracy prowadzonych w obiekcie magazynowym. Działania związane z montażem, serwisem czy modernizacją systemów przeprowadzamy zarówno z wykorzystaniem regałów klienta lub wybranego przez niego producenta, jak i systemów zapewnianych przez Mag Instal Group. Przekonaj się, w czym może pomóc Ci nasza firma.

Montaż systemów regałowych

Montaż systemów regałów to coś więcej niż po prostu montaż regałów danego rodzaju w obiekcie klienta. Usługa zapewniana przez Mag Instal Group to bowiem w istocie szereg prac mających na celu usprawnienie składowania i przepływu towarów w przedsiębiorstwie. Profesjonalny montaż systemów regałowych ma ponadto za zadanie uczynić przestrzeń obiektu maksymalnie przyjazną i bezpieczną dla pracowników. Oczywiście specyfika obiektu oraz działalności klienta determinuje to, na jakiego rodzaju regały powinien się on zdecydować, licząc na jak największe korzyści. Dlatego też montaż systemów regałowych Mag Instal Group może dotyczyć zarówno regałów paletowych przesuwnych, jak i regałów paletowych wjezdnych, regałów paletowych rzędowych, regałów wspornikowych i innych. W każdym przypadku dbamy o odpowiednie przygotowanie przestrzeni do montażu regałów, szczegółowo planujemy ich układ, a po zainstalowaniu przeprowadzamy test ich stabilność, funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania.

Montaż zabezpieczeń do regałów

Oprócz montażu samych regałów Mag Instal Group służy swoim klientom pomocą związaną z mocowaniem różnego rodzaju zabezpieczeń regałowych, takich jak półki siatkowe czy kraty pomostowe, jak również instalacją funkcjonalnych zabezpieczeń powierzchni, do których zaliczamy stalowe bariery ochronne, odboje, słupki ostrzegawcze czy zabezpieczenia energochłonne. Oferujemy także produkcję niezawodnych wózków i koszy transportowych dostosowanych do potrzeb klienta.

Modernizacja regałów wysokiego składowania

Niekiedy, np. w związku z rozwojem przedsiębiorstwa i potrzebą składowania większej ilości towarów lub usprawnienia ich przepływu w obiekcie, potrzebne są istotne zmiany. Zaliczamy do nich modernizacje regałów, czyli modyfikowanie tych wykorzystywanych do tej pory, czy też zastąpienie ich wariantami lepiej dostosowanymi do aktualnych potrzeb klienta. Modernizacja regałów może dotyczyć także rozwiązań związanych z automatyzacją procesów logistycznych, czyli np. zaimplementowania technologii satelitarnej w ramach rozwiązań radio shuttle.

Z modernizacją regałów magazynowych często idzie w parze potrzeba przeprowadzenia wewnątrzmagazynowych demontaży i ponownych montaży wybranych systemów. Również w tej kwestii klient może liczyć na pełne wsparcie naszej firmy.

Serwis regałów magazynowych

Mag Instal Group zapewnia kompleksowe działania z zakresu monitoringu stanu regałów magazynowych. Przeprowadzamy zarówno bieżące przeglądy regałów, jak i przeglądy roczne. Na życzenie klienta przeprowadzamy również przeglądy konserwacyjne, a w razie potrzeby oferujemy niezbędne naprawy regałów. Dzięki temu przedsiębiorca może cieszyć się gwarancją najwyższej funkcjonalności zamontowanych regałów magazynowych. Regularne serwisowanie regałów jest niezbędne do zachowania niezakłóconego przepływu towarów w każdym obiekcie, jak również do zapewnienia pożądanego poziomu bezpieczeństwa. Serwisowanie systemów magazynowych może dotyczyć zarówno naprawy regałów uszkodzonych, jak i wymiany zniszczonych elementów konstrukcyjnych na nowe. Serwis i montaż systemów regałowych zapewniany przez Mag Instal Group przeprowadzany jest możliwie szybko i efektywnie, z troską o zapobieżenie ewentualnym przestojom w funkcjonowaniu obiektu.

Montaż regałów i niezbędnych oznaczeń

W ramach prac związanych z serwisem i montażem systemów regałowych zapewniamy także opcję instalacji oznaczeń magazynowych, które dodatnio wpływają na efektywność wszelkich procesów logistycznych odbywających się w obiekcie, jak również na bezpieczeństwo pracowników. Oprócz montażu regałów zapewniamy więc opcję instalacji różnego rodzaju tablic informacyjnych, numerycznych i znamionowych, a także etykiet samoprzylepnych i magnetycznych.

Jeśli zatem poszukujesz doświadczonego i renomowanego dostawcy usług z zakresu serwisu i montażu systemów regałowych, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Także wtedy, gdy interesuje Cię nie tylko naprawa regałów, ale też modernizacja lub modyfikacja obecnych systemów składowania. Dokładamy wszelkich starań, abyś mógł osiągnąć i zachować przez długi czas maksymalną efektywność wszelkich prac magazynowych przeprowadzanych w Twoim obiekcie.

MAG INSTAL GROUP SP. Z O.O.

MAG INSTAL GROUP SP. Z O.O.

ul. Wawrzyniaka 5
63-020 Zaniemyśl

Masz pytanie? Napisz

handlowy@mag-instal.com